Natūralūs audinių užpildai

Paslaugos

Darbo laikas

I-V: 10:00 – 20:00
VI-VII: nedirbame

Endoret Gel

ENDORET GEL yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija). Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo kraujo plazmos pagrindu, buvo sukurtas visiškai natūralus užpildas (fileris) ENDORET GEL.

Sėkmingo rezultato pagrindas – augimo faktoriai, kuriais praturtintas ENDORET GEL. Jie pradeda regeneracijos ir atjauninimo procesus ir skatina gaminti nuosavą kolageną, elastiną ir hialurono rūgštį.

Naujasis užpildas ENDORET GEL skirtas ilgalaikiam veido ir kaklo atjauninimui, lygina raukšles ir užpildo odos nelygumus. Dvi savaites po procedūros vyksta nuolatinė vidinių odos resursų biostimuliacija, kas leidžia natūraliai atsistatyti ir atjaunėti odai.

ENDORET GEL, skirtingai nuo gerai žinomų užpildų, neturi jokių cheminių preparatų, ruošiamas paciento kraujo plazmos pagrindu. Ir tai yra vienas iš svarbiausių naujos procedūros privalumų – nesukelia alergijos, atmetimo reakcijų.

Be to, ENDORET GEL pradeda natūralius odos atjauninimo procesus iš vidaus, neapsunkina audinių, švelniai užpildo raukšles ir prideda trūkstamą audinių tūrį amžiaus paliestose vietose. ENDORET GEL procedūra tai ne tik raukšlių užpildymas, tai veido modeliavimas.

Gelis tiesiogiai veikia odos senėjimo priežastis – lėtina senėjimo procesą ląsteliniu lygiu, turi itin stiprų atjauninimo efektą. ENDORET GEL subtiliai ir efektyviai užpildo raukšles aplink akis, sulygina nosies – lūpų raukšles, tinka vertikalioms raukšlėms virš viršutinės lūpos – suteikia prižiūrėtų, drėgnų ir sveikų natūralių lūpų išvaizdą.

Ryškios nosies – lūpų raukšlės, smulkios raukšlės akių sritjyje, sausa oda, odos elastingumo ir tvirtumo praradimas, prasta veido spalva – Endoret gelis leis Jums subtiliai atsikratyti šių su amžiumi susijusių odos pokyčių.

Labai geri rezultatai gaunami užlyginant raukšles ant kaklo taip vadinamus „amžiaus žiedus”, kurių korekcija paprastai yra labai sunki.

Atliekant procedūras nėra jokių amžiaus apribojimų. Gali būti atliekamos bet kokiu metų laiku.

Preparatas yra pagaminamas tik iš paciento kraujo, naudojant naujas technologijas per 5-12 minučių. Po to gelio tipo ENDORET GEL leidžiamas į veido vietas, labiausiai paveiktas senėjimo. Visa procedūra trunka 40-60 minučių.

Procedūros pėdsakai yra minimalūs: papulės, paraudimas nežymus arba visai nėra.

Procedūrą rekomenduojame atlikti kas 4- 6 mėn.

Kontraindikacijos:

  • Nėštumas
  • Autoimuninės ligos
  • Onkologinės ligos
  • Kai kurių medikamentų vartojimas

Kas atlieka?
G. Pošiūnas, I. Šaferienė, M. Kaupienė.