Botulino injekcijos

Botulino injekcijos tai moderniosios medicinos metodas, skirtas veido odos struktūroms pokyčiams, mimikos raukšlių korekcijai bei odos pertekliaus šalinimui. Šios procedūros priskiriamos prie estetinės dermatologijos paslaugų, jas mūsų klinikoje teikia patyrę specialistai.

Injekcijos poveikis

Botulino toksinas atpalaiduoja raumenis sušvelnindamas ar visiškai panaikindamas raukšles, atsiradusias gyvenimo eigoje dėl nevalingai įsitempiančių mimikos raumenų. Ilgainiui tos raukšlės gilėja ir ryškėja, todėl norintiems pasirūpinti savo veido jaunatviškumu bei lygia oda, botulino injekcija tinkamas sprendimas.

Saugios ir nesudėtingos procedūros

Botulino toksinas, nors ir seniau buvo žinomas kaip nuodinga medžiaga, estetinėje medicinoje neseniai pradėtas taikyti saugiai ir be jokių šalutinių veiksnių. Kosmetiniams tikslams jis yra naudojamas labai nedideliais kiekiais, todėl apsinuodyti juo faktiškai neįmanoma.

Kaip vyksta veido korekcijos procedūra naudojantis šia medžiaga? Pirmiausia, botulino toksinas yra suleidžiamas į konkrečius veide esančius raumenis, nuo kurių priklauso raukšlių formavimasis. Tai blokuoja raukšlių susidarymą. Procedūra yra visiškai neskausminga ir užtrunka tik keletą minučių. Po botulino injekcijos ant veido uždedamas ledas.

Ši procedūra yra nechirurginė, ją atlikus veido raumenyse išlieka įprasti medžiagų apykaitos procesai, toliau galima reikšti mimika emocijas, tik mažiau išreikštas injekuotose vietose. Todėl probleminėse vietose nebesusidaro raukšlių ir lygėja jau esančios. Paprastai botulino injekcijos efektas atsiskleidžia ne iš karto, o po kelių dienų ir tęsiasi nuo keleto mėnesio iki vienerių metų.

Išsamios dermatologų konsultacijos

Visas odos procedūras mūsų klinikoje atlieka patyrę specialistai. Prieš taikant šią procedūrą, pravartu žinoti, kokiais atvejais ji yra tinkama ir kokiais nerekomenduojama. Visą reikalingą informaciją Jums suteiks gydytojas dermatologas, individualiai ištyręs Jūsų veido odos būklę. Užtikrinamos išsamios asmeninės konsultacijos ir pagalba visais su estetinėmis veido procedūromis susijusiais klausimais.

Kreipkitės į patyrusius dermatologus bei estetinės medicinos gydytojus. Jie padės Jums atkurti gražią ir lygią veido odą. Mėgaukitės jaunatviškumu ir elastinga oda dabar pasiekti tai naujausių medicininių metodų bei patyrusių specialistų pagalba yra paprasta ir patogu!