Lazerinė dermatologija

Lazerinė dermatologija – inovatyvus metodas, kurio metu, naudojant saugius ir ypač efektyvius lazerius, sprendžiamos įvairios odos ligos bei estetinės problemos.

Lazerinės gydomosios dermatologijos paslaugos:

Lazerinė dermatologijos klinika naudoja pažangius lazerius

Visų procedūrų metu naudojami saugūs, pagal naujausius technologinius standartus sukurti lazeriai, kurie padeda greita ir saugiai išspręsti daugelį kamuojančių odos problemų.

Procedūrų metu mūsų komanda naudoja ypatingo tikslumo technologijas:

  • CO2RE frakcinis lazeris, naudojamas odos atjauninimo procedūroms, taip pat šalinant aknę (spuogus), apgamus, randus, pigmentines dėmes ir kitus estetinius trūkumus.
  • Soprano ICE lazeris, naudojamas beskausmei plaukų epiliacijai.
  • Mydon lazeris, naudojamas greitam ir efektyviam išsiplėtusių kapiliarų šalinimui ant kojų ir kitų kūno vietų. Tinka ir hemangiomų, aknės (spuogų) gydymui.
  • Salsa diodinis lazeris, kuris itin veiksmingai naudojamas naikinant smulkiuosius kapiliarus, bei kraujagyslinius darinius (vorinis apgamas ir pan.).

Taip pat klinikoje naudojamos ir kitos pasaulinio lygio lazerinės technologijos, kurias sukūrė ir ištobulino mokslininkai. Tai užtikrina maksimalius rezultatus ir greitą, nesudėtingą gijimą po procedūrų.

Kokiais privalumais pasižymi lazerinė dermatologija?

Skirtingai nei chirurginis gydymas, lazerinė dermatologija yra mažai invazyvus gydymo metodas, kurio metu veikiamos tik probleminės kūno zonos, netraumuojami aplinkiniai audiniai. Naudojant lazerį, nėra sudėtingo pooperacinio laikotarpio ir atsistatymas po šių procedūrų įvyksta labai greitai.

Pacientais rūpinasi profesionalai

Pošiūno klinika laikosi itin aukštų standartų, todėl gydomąsias ir estetines procedūras atlieka tik visas reikiamas kvalifikacijas turintys gydytojai ir kiti sveikatos priežiūros specialistai.

Kiekvienam pacientui suteikiame išsamią konsultaciją, atliekame nuodugnų ištyrimą ir pritaikome efektyviausią gydymo metodiką.

Pošiūno lazerinė dermatologijos klinika – Jūsų grožio ir sveikatos namai.