Apgamų šalinimas

Nepatinka maži rudi taškeliai ant odos? Tai gali būti pigmentinės dėmės, arba apgamai. Norite atrodyti gražiau ir mėgautis skaisčia bei visiškai lygia oda? Tokiu atveju bus reikalingas apgamų šalinimas.

Pažiūrėkime į apgamus iš arčiau. Apgamai gali būti dideli, įdubę, lygūs ar iškilę virš odos, taisyklingos ar netaisyklingos formos, kelių atspalvių. Apgamus būtina stebėti pagal jų charakteristiką, todėl reikia atkreipti dėmesį į jų formą, spalvą, dydį. Šie požymiai yra svarbūs pirminei apgamo diagnostikai.

Linkę piktybėti apgamai – jau ne tik estetinė problema, o didelis pavojus sveikatai. Jei ramybės neduoda Jūsų apgamo būklė, rekomenduojama kuo greičiau kreiptis į specialistus apgamo ištyrimui, o esant reikalui – pašalinimui. Apgamų šalinimą atlieka tik gydytojai dermatologai arba chirurgai.

Sveikai ir lygiai Jūsų odai

Pošiūno klinika jau daug metų teikia platų lazerinės medicinos paslaugų spektrą, ypač gydant įvairius odos susirgimus ar problemas. Klinikoje dirba didelę patirtį turintys gydytojai ir medicinos specialistai, kurie pasirūpins, kad Jūsų oda būtų sveika, lygi ir graži. Viena dažniausiai mūsų atliekamų procedūrų yra apgamų šalinimas ir tyrimas naudojant modernias lazerines technologijas.

Lazeriu atliekamos chirurginės procedūros yra saugios. Svarbiausias rezultatas, kurio siekiate yra sveika ir lygi Jūsų oda, todėl galite būti užtikrinti, jog atlikus procedūras džiaugsitės puikiais pokyčiais.

Kada galima ir reikia šalinti apgamus?

Jei apgamas yra atviroje, matomoje kūno vietoje, pavyzdžiui, ant veido, dažnai jis gali būti tik estetinė problema. Tačiau, reikia nepamiršti, kad apgamai turi būti saugomi nuo tiesioginių saulės spindulių, fizinio dirginimo – jų nevalia liesti ar krapštyti. Nepatogioje vietoje esantį apgamą gali nutrinti rūbai ar avalynė, o diskomfortą sukelia net lietimasis su kitos kūno dalies odos paviršiumi.

Jei apgamai kelia nerimą, pastebėjote pakitimus, juos sunku apsaugoti nuo trinties su drabužiais ar oda, sudėtinga apsaugoti nuo saulės spindulių ar yra nepatogioje kūno vietoje, negalite jo stebėti – kreipkitės į Pošiūno kliniką. Atlikus tyrimus, apgamus galima pašalinti lazeriniu ar chirurginiu būdu. Jei atlikus apgamo tyrimą gydytojas nustato, jog reikia šalinti apgamą, tokiu atveju procedūra turi būti atlikta nedelsiant.

Apgamai gali būti šalinami bet kurioje kūno vietoje. Lazerinis ar chirurginis šalinimas atliekamas nuskausminus odą, todėl procedūra nebus skausminga. Po lazerinės ar chirurginės procedūros gausite visą reikiamą informaciją, kaip prižiūrėti odą po operacijos bei priemones, kurios padės žaizdelei užgyti greičiau. Svarbiausia apsaugoti lazeriu paveiktą vietą nuo tiesioginių saulės spindulių.

Daugiau informacijos apie atliekamas apgamų šalinimo procedūras bei tyrimus sužinosite kreipdamiesi į mūsų klinikos gydytojus.

Greitas, saugus ir profesionaliai atliekamas apgamų šalinimas – Jūsų grožiui ir geresnei sveikatai!