About Posiunas clinic

Posiunas clinic was established in 2015 by Gintas Posiunas, MD, who has many years of experience in surgery and laser medicine. A Professional team, new technologies and methods, constant training in order to achieve the best results- only a few advantages of the clinic.

Read more

Advanced technologies

We use certified, new lasers and medical devices only from well-known companies.

Professional team

Our goal – to provide you with the maximum amount of information you need about your problems and suggest the best solution to solve them.

Comfortable environment

The team of the clinic is committed to create a comfortable environment and cozy atmosphere during procedures reducing the discomfort.

Laser medicine

Treatment of congenital hemangiomas, fractional skin rejuvenation, laser surgery, facial redness, acne, removal of vascular lesions, stretch marks.

Read more

Dermatology

Oncodermatology, esthetic dermatology, general dermatology

Read more

Our services

The clinic welcomes patients from newborns to the elderly. We treat from congenital pathology, deformations, skin oncology, dermatology, vascular problems, subsequences of traumas and burns to esthetic and beauty medicine.

Mesotherapy

Read more

Surgery

Plastic surgery, vascular surgery, surgery of soft tissue

Read more

Plasma therapy

How to make the time to be silent?

Read more

Pediatrics

Children are smiling here

Read more

Plasma therapy

How to make the time to be silent?

Read more

Contact phone

Client's reviews

Galiu drąsiai rekomenduoti šią kliniką,kadangi pas gydytoją Pošiūną su savo problema lankausi jau daug metų, o rezultatas mane labai džiugina,visada einam į priekį. Pats geriausias gydytojas. Puiki klinika,puikus personalas,labai malonūs žmonės,visada galima pasikalbėti bet kokia tema, atsako į visus rūpimus klausimus ir labai rūpinasi savo klientais. Aš ten jaučiuosi kaip namuose, o tai labai svarbu,nes tada ir nebaisu ir malonu užsukti.

Dovilė Janikūnaitė

Registravau sūnų pas gydytoją G.Pošiūną , dėl apgamo, kuris kėlė man abejonių. Po nuodugnaus viso kūno patikrinimo, gydytojas G.Pošiūnas aptiko kitą (piktybinį) apgamą, kuris deja, mano suvokimu,atrodė,kaip įprastas apgamas. Jeigu ne gydytojas G.Pošiūnas, aš net neįtarčiau, kad toks mažas , nežymus apgamėlis galėjo virsti sūnaus ir visos mūsų šeimos tragedija. Nuoširdžiai dėkoju gydytojui G.Pošiūnui ir klinikos komandai už profesionalų, atsakingą darbą.Visos šeimos vardu Ačiū!!!

Dalia Žuravliova Šumskaitė

Labai malonus aptarnavimas. Jauku. Likom su vaikučiu patenkinti labai.

Vaida Marija Urbonavičienė

Profesionalus gydytojas, malonus ir draugiskas personalas! Labai aciu uz tai, kad jaučiuosi be galo patikimose rankose! Tik pacios didziausios rekomendacijos!!!

Regina Medišauskienė

Daktaras- savo darbo profesonalas. Esam be galo dekingi:)

Dinara Saldukaitė Lisica

Esu patenkintas šios klinikos teikiamomis paslaugomis, aptarnavimas super, daktarė profesionalė, puikiai atliko savo darbą. Rekomenduočiau.

Artūras

Visiems rekomenduoju Posiuno klinika, kadangi šia komanda tikrai galima pasitiketi.

Juozas Sidlauskas

Esu labai dėkinga gydytojui Pošiūnui, kuris dukrai atliko apgamo operacija. Džiugu, kad nereikėjo laukti ir nerimauti, kadangi viskas buvo suorganizuota labai operatyviai. Daktaras ne tik puikus specialistas, bet ir mokantis bendrauti su vaikais, o tai labai svarbu, kai baimės tokios didelės akys. Šioje klinikoje dirba tik patys geriausi specialistai (ačiū gyd. Nadežda Jarušina). Kiek teko susidurti su šia klinika, tai atsiliepimai tik patys geriausi.

Odeta

Contact information

Address: Olimpiečių str. 3E – 107, Vilnius, Lithuania
Phone: +370 61695772, +370 5 2531364
Working hours:
I     10:00 – 20:00
II    10:00 – 20:00
III   10:00 – 20:00
IV   10:00 – 20:00
V    10:00 – 20:00
VI, VII – closed

Company details

Posiunas clinic, LTD
Code: 303575646
VAT LT100009191214
Account: LT107044060008010954
AB SEB bank
Bank code: 70440
SWIFT: CBVILT2X

Get in touch