Mesotherapy

Mesotherapy

Daugybinės labai mažų kiekių maitinamojo ir atjauninačio veikliųjų medžiagų komplekso (peptidų, hialurono rūgšties ir kt.) intradermalinės (odos) mikroinjekcijos, kurios, atliekamos veido, kaklo, dekoltė, kūno bei išorinės plaštakų pusės srityse.

Ši procedūra gali būti taikoma visų tipų odai, kai norima koreguoti odos senėjimo požymius bei apsaugoti nuo naujų atsiradimo veido, kaklo, dekolte, rankų ir net galvos (plaukų) srityse. Mezoterapija pamaitina, atstato drėgmę, lygina raukšles bei šviesina odą. Ypač tinka išsausėjus odai po saulės nudegimo, šalčio paveiktai, pavargusiai, suglebusiai ar pigmentuotai odai. Mezoterapijos procedūros galvos odai yra atliekamos, norint pamaitinti plaukų svogūnėlius, skatinti regeneracinius galvos odos procesus, kasi gerina plaukų augimą, padidina plaukų tūrį ir atitolina gresiantį galvos plikimą.

Mezoterapijos teigiamas efektas odai matosi iš karto po atliktos procedūros, nes oda tampa stangresnė ir šviesesnė. Rekomenduojamas kursas yra mažiausiai 6 procedūros, atliekamos per 6 mėnesius. Vėliau, sveikos odos būklei palaikyti, procedūra kartojama kas 6 mėnesius.

Nuo šiol daugiau laisvės ir pasitikėjimo savimi, nes Tavo oda vėl švyti.

Išsamios dermatologų konsultacijos

Visas odos procedūras mūsų klinikoje atlieka patyrę specialistai. Prieš taikant šią procedūrą, pravartu žinoti, kokiais atvejais ji yra tinkama ir kokiais nerekomenduojama. Visą reikalingą informaciją Jums suteiks gydytojas dermatologas, individualiai ištyręs Jūsų veido odos būklę. Užtikrinamos išsamios asmeninės konsultacijos ir pagalba visais su estetinėmis veido procedūromis susijusiais klausimais.

Kreipkitės į patyrusius dermatologus bei estetinės medicinos gydytojus. Jie padės Jums atkurti gražią ir lygią veido odą. Mėgaukitės jaunatviškumu ir elastinga oda dabar pasiekti tai naujausių medicininių metodų bei patyrusių specialistų pagalba yra paprasta ir patogu!