Endoret plazmoterapija


                  ENDORET – Endogenous Regenerative Technology (angl.) – endogeninė (natūralioji) regeneracinė technologija. 

Endoret® PRGF® (PRGF – Plasma Rich in Growth Factors (angl.)) – terapinė plazmos, praturtintos augimo faktoriais, panaudojimo technologija. Ji grindžiama nuosavų paciento trombocitų aktyvacija, norint stimuliuoti ir paspartinti audinių regeneraciją.Šios unikalios technologijos taikymas skatina regeneraciją - naujo epitelio sluoksnio formavimąsi.

 Plazmoterapija su augimo faktoriais suteikia akivaizdžius ilgalaikius rezultatus. PRGF® plazma – ypatingai aktyvi biologinė aplinka, turinti priešuždegiminį, nuskausminamąjį, antibakterinį poveikį.

Nuo 1995 ENDORET® (PRGF®) – pirmoji autologinio koncentrato su augimo faktoriais išgavimo technologija, pripažinta visame pasaulyje ir patentuota Biotechnologijos Instituto BTI (Ispanija).

Šis metodas sėkmingai taikomas įvairiose medicinos srityse: chirurgijoje, odontologijoje, kosmetologijoje, trichologijoje, traumatologijoje, oftalmalogijoje, sporto medicinoje.

TAI PILNAI SERTIFIKUOTA, LABIAUSIAI MOKSLINIAIS STRAIPSNIAIS PAGRĮSTA SISTEMA, TURINTI DIDŽIAUSIĄ TARPTAUTINĖS MOKSLO BENDRUOMENĖS PRIPAŽINIMĄ.

TUV SUD FDA APPROVED CE QUALITY ISO CERTIFICATION CMDCAS Approval REGISTERED ISO

 


ENDORET – plazmoterapija su augimo faktoriais – leidžia stimuliuoti ir pagreitinti regeneracijos bei atjauninimo procesus. Senstant mažėja odos ląstelių – fibroblastų – aktyvumas, todėl lėtėja kolageno ir elastino skaidulų susidarymas, mažėja tarpląstelinės medžiagos. Augimo faktoriai veikia fibroblastus, kas stimuliuoja kalogeno, elastino ir heliurono rūgšties sintezę. Daugiau apie tai skaitykite http://biotechpro.lt/ziniu-bankas

ENDORET GELIS yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija) . Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo kraujo plazmos pagrindu, buvo sukurtas visiškai natūralus užpildas (fileris) ENDORET GEL.

Sėkmingo rezultato pagrindas - augimo faktoriai, kuriais praturtintas ENDORET GEL. Jie pradeda regeneracijos ir atjauninimo procesus ir skatina gaminti nuosavą kolageną, elastiną ir hialurono rūgštį.

Naujasis užpildas ENDORET GEL skirtas ilgalaikiam veido ir kaklo atjauninimui, lygina raukšles ir užpildo odos nelygumus. Dvi savaites po procedūros vyksta nuolatinė vidinių odos resursų biostimuliacija, kas leidžia natūraliai atsistatyti ir atjaunėti odai.
ENDORET GEL, skirtingai nuo gerai žinomų užpildų, neturi jokių cheminių preparatų, ruošiamas paciento kraujo plazmos pagrindu. Ir tai yra vienas iš svarbiausių naujos procedūros privalumų - nesukelia alergijos.
Be to, ENDORET GEL pradeda natūralius odos atjauninimo procesus iš vidaus, neapsunkina audinių, švelniai užpildo raukšles, ir prideda trūkstamą tūrį.
Gelis tiesiogiai veikia odos senėjimo priežastis - lėtina senėjimo procesą ląsteliniu lygiu, turi itin stiprų atjauninimo efektą. .ENDORET GEL subtiliai ir efektyviai užpildo raukšles aplink akis, sulygina nosies - lūpų raukšles, tinka vertikalioms raukšlėms virš viršutinės lūpos - suteikia prižiūrėtų, drėgnų ir sveikų natūralių lūpų išvaizdą.


Ryškios nosies - lūpų raukšlės, smulkios raukšlės akių sritjyje, sausa oda, odos elastingumo ir tvirtumo praradimas, prasta veido spalva - Endoret gelis leis Jums subtiliai atsikratyti šių su amžiumi susijusių odos pokyčių.
Labai geri rezultatai gaunami užlyginant raukšles ant kaklo taip vadinamus "amžiaus žiedus'', kurių korekcija paprastai yra labai sunki.

Atliekant procedūras nėra jokių amžiaus apribojimų. Gali būti atliekamos bet kokiu metų laiku.
Preparatas yra pagaminamas tik iš paciento kraujo, naudojant naujas technologijas per 5-12 minučių. Po to gelio tipo ENDORET GEL leidžiamas į veido vietas, labiausiai paveiktas senėjimo. Visa procedūra trunka 40-60 minučių.
Procedūros pėdsakai yra minimalūs: papulės, paraudimas nežymus arba visai nėra.

Procedūrą rekomenduojame atlikti kas 4- 6 mėn.

 

 

Kam rekomenduojama?

 Šis metodas taikomas įvairaus amžiaus žmonėms norintiems atjaunėti, pagerinti savo odos ir plaukų būklę.

Procedūrų atlikti nerekomenduojama:

Plazmoterapija Jums netinka, jei esate neščia, maitinate kūdikį, sergate tam tikromis ligomis. Atvykę į konsultaciją, papasakokite kuo išsamiau apie savo sveikatos būklę ir lūkesčius. Maloniai kviečiame registruotis : +370 5 25 313 64, +370 616 95772.

 

 

 

UAB POŠIŪNO KLINIKA
Įmonės kodas 303575646
PVM mokėtojo kodas
LT 100009191214
A.s. LT 10 7044 0600 0801 0954
AB SEB bankas
Banko kodas 70440

I   12:00  -  20:00
II  12:00  -  20:00
III 12:00  -  20:00
IV 12:00  -  20:00
V  12:00  -  20:00
VI, VII - nedirbame
 

GYDYTOJAI KONSULTUOJA IR ATLIEKA MEDICININES INTERVENCIJAS    NUO 15:00 IKI 19:30
 
MŪSŲ KONTAKTAI :
A. Juozapavičiaus g. 13, Vilnius
tel. +370 61695772, 85 2531364

Visos nuotraukos ir straipsnių informacija yra Pošiūno klinikos nuosavybė, kopijuoti be klinikos administracijos leidimo draudžiama

Pošiūno klinika © 2015 . Visos teisės saugomos